BİZ KİMİZ?

Güzelliği ve refahı yansıtan sağlıklı, ışıltılı bir cilt elde etmek için, cilt kalitesini iyileştiren ve cilt bağışıklığını artıran profesyonel cilt bakım ürünleri ile cilt bakımı uzmanlarına kapsamlı ve bilimsel çözümler sunuyoruz.

HİKAYEMİZ

15 yıldan fazla bir süredir, cilt sorunlarını inceliyor ve öncelikle profesyonel bakımlar için cilt bakımı alanına, yüksek verimli ve çözüm odaklı ürünler sunmaya devam ediyoruz. İleri düzey Japon teknolojisine ve derin bilimsel yaklaşıma dayalı, cilt uzmanları ve müşterileri için, kapsamlı ve teknolojik açıdan yenilikçi bir ürün yelpazesine sahibiz.

Forlle'd üretim teknolojisinin temelinde, Forlle'd içeriklerini non-invaziv, atravmatik ve güvenli bir şekilde cildin en derin katmanına ulaştırmak için eşsiz bir metod olan, Dr. Makoto Hatto'nun patentli teknolojisi, Forlle'd Yenilikçi Nano-Dağıtım Sistemi (FINDS) yer almaktadır. Gelişmiş üretim teknolojisi, patentli bileşenler, biyomühendislik formülasyonları, yayınlanmış bilimsel araştırmalar ve klinik araştırmalarla birlikte bu gerçekten benzersiz dağıtım sistemi Forlle'd'i cilt bakımı endüstrisinde benzersiz kılmaktadır.

Japonya'da tüm yüksek teknolojili cilt bakım ürünlerimizi, özellikle doktorlar, estetisyenler ve cilt uzmanları için tasarlıyor ve üretiyoruz. İleri teknoloji, yenilikçi bileşenler ile mükemmel sonuçlar elde eden cilt bakım uzmanlarımızın, beklentilerini karşılamaktan gurur duyuyoruz ve bu sebeple her zaman onların ilk tercihi olmaya devam ediyoruz.

Forlle’d şu anda 40'tan fazla ülkede önde gelen kliniklerde, salonlarda ve merkezlerde bulunmaktadır.