NEDEN FORLLE’D ?

Yüksek teknolojiyi en kaliteli içerikler ile buluşturarak oluşturduğumuz maksimum etki gösteren ürünleri siz kullanıcılarımıza sunmanın sorumluluğunu taşıyor ve buna yürekten inanıyoruz.

Forlle'd üretim teknolojisi; aktif bileşenleri ,bütünlüğünü bozmadan, invaziv olmayan bir şekilde cildin bütün katmanlarına taşıyan ve sayede cildi derinlenmesine nemlendiren ve iyileştiren “Forlle’d Innovative Nano-Delivery System (FINDS)” (Forlled’e Özgü İnovatif Nano Taşıma Sistemi)ne dayanmaktadır.

Forlle’d Innovative Nano-Delivery System, aktif bileşenlerin cildin daha derin katmanlarına taşınmasını kolaylaştıran patentli ultra düşük moleküler Hyaluronik asit ve İyonize Minerallerin özel bir kombinasyonunu içerir. Forlle’d ürünleri ayrıca, insan cilt hücreleri ile uyumlu, patentli düşük moleküllü Seramidler ve her türlü aktif oksijene direnç gösteren son antioksidan olan düşük moleküler ağırlıkta Platin içermektedir.

İyonize Mineraller ile birlikte düşük moleküler ağırlıklı aktif bileşenlerden oluşan benzersiz kompleks, cilt epidermisi ve dermisinde sinerjik olarak çalışır, cilt yapısını iyileştirmeye, hücre yenilenmesini hızlandırmaya, cildi nemlendirmeye ve detoks yeteneğini artırıp daha dayanıklı olmasına yardımcı olur. Cilt içindeki mineral dengesi ve iyileşme sürecini hızlandırır.