Hyalogy α

Nanoteknoloji ile üretilen Forlle’d, yaşlanmaya meydan okuyan bu serumu ile yaşlanma belirtileri gösteren cildi canlandırır, sıkılaştırır ve "lifting etkisi sağlar. Şişkinlik giderme ve elastikiyet kaybında son derece etkilidir. Serumun düzenli kullanımı esnekliği artırır ve cildin canlı ve diri görünmesini sağlar.

Etkiler

-Cilt yenilenmesini ve yeniden yapılanmasını destekler.

-Yaşlanma karşıtı ve biyostimülasyon etki sağlar.

-İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur

-Yüzde gerginlik ve sıkılaşma etkisi sağlar.

-Dolgu işlemlerinin etkinliğini artırır.

Kullanımı

Elinize yaklaşık 4 – 6 damla ürün alın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine eşit olarak yayın. Forlle'd losyonundan sonra her gün sabah ve / veya akşam kullanın.

7-12 ayda bir 2,5-3 aylık kür şeklinde uygulanması tavsiye edilir. Bu süreler cildin ihtiyacına bağlı değişebilir.

Bilimsel Açıklama

Biyomimetik peptidlere sahip benzersiz formül, cilt yapısını eski haline getirerek fibroblastlar üzerinde güçlü bir uyarıcı etkiye sahiptir. Eşsiz etkileri nedeniyle Hyalogy α, özellikle mezoterapi sonuçlarının uzatılması, estetik cerrahi öncesi ve sonrası bakım ve dermal dolgu maddelerinin etkinliğinin artırılması için önerilir.

İçeriği

Anti-ageing and antioxidant protection: Acetyl decapeptide-3, Palmitoyl oligopeptide, Palmitoyl tetrapeptide-7, Tocopherol

Wrinkle reduction: Palmitoyl dipeptide-5 diaminohydroxybutyrate, Palmitoyl dipeptide-5 diaminobutyroyl hydroxythreonine, Cell regeneration and skin restructuring: Hydrolysed keratin, collagen and elastin, Saccharomyces lysate extract, Ceramide-3

Hydration and moisture balance: Acetyl glycosamine, Chitosan, Sodium hyaluronate, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein (Pearl protein), Silk powder, Mineral balance and pH regulation: Amino acids, Ionized minerals, (Ca+2, K+, Zn +2,Na+, Mg+2)