Hyalogy β

Güçlü peptit kompleksine sahip kırışıklık önleyici serum, mimik kasların gerginliğini azaltır ve kolajen liflerini güçlendirir; böylece kırışıklıkları ve derinliğini azaltır. Bu serum, hücre uyarımı ve yenilenmesini destekler ve botoks enjeksiyonlarının etkilerinin uzamasına yardımcı olur. Mimik kırışıklıklara, kaz ayaklarına ve ince çizgilere karşı etkilidir.

Etkiler

-Kaz ayaklarını azaltır.

-Lifting ve yaşlanma karşıtı etki sağlar.

-Hücre uyarımı ve yenilenmesini teşvik eder.

-Botulinum toksin enjeksiyonlarının etkilerini uzatır.

Kullanımı

Minimum uygulama süresi 2 aydır. Forlle'd losyonundan sonra her gün sabah ve / veya akşam kullanın. Mimik kırışıklıkları olan bölgelere 1’er damla uygulayın. Kaz ayağı gibi geniş bölgelerde 2’şer damla ürün uygulayın. Forlle'd serum ve krem ile bakımınızı finalize edin.

Bilimsel Açıklama

Bu düşük moleküler ağırlıklı formül, aktif bileşenlerin derin cilt katmanlarına nüfuz etmesini sağlayarak, gençleştirici ve kaldırma etkilerini daha görünür ve uzun süreli hale getirir. Bu ürün, enjeksiyonların uygulanamadığı durumlar için idealdir ve enjeksiyonlara daha az duyarlı olan daha büyük yaş gruplarından kişiler için şiddetle tavsiye edilir.

İçeriği

Wrinkle reduction and muscle relaxants: Acetyl hexapeptide-8, Palmitoyl pentapeptide-4, Dipeptide diaminobutyroyl benzylamide diacetate.

Antioxidant protection:Ubiquinone, Cell stimulation and regeneration: Glycyrrhiza glabra (licorice) leaf extract, Creatine.

Hydration and moisture balance:Glycosyl trehalose, Sodium hyaluronate, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein (Pearl protein)

Emollient and water loss protection: Squalane

Mineral balance: Ionized minerals (Ca+2, K+, Zn +2,Na+, Mg+2)