Hyalogy AC Clear Essence

Bu serum, güçlü antienflamatuar ve yatıştırıcı etkilere sahiptir ve aşırı sebum salgılanmasını azaltır. Aynı zamanda hem epidermal hem de dermal düzeyde cildi nemlendirmeye yardımcı olur ve cilt dokularının yenilenmesini hızlandırır. Akne tedavisi sırasında alınan sonuçları kalıcı hale getirebilmek için ilave etki sağlar.

Etkiler

-İnflamasyonu gelişmesini engeller.

-Uzun süreli antibakteriyel koruma sağlar.

-Cilt sebumunun üretimini ve kalitesini normalleştirir.

-Doğal cilt mikroflorasını kontrol eder.

-Cildi yeniler ve skar oluşumunu engeller.

Kullanımı

Elinize yaklaşık 4 - 6 damla ürün alın. Etkilenen bölgeye veya tüm yüze uygulayın. Losyondan sonra her gün sabah ve akşam uygulayın. Serum inflamasyon durumunda, rosacea ve aşırı sebum salgısına sahip ciltlerde kullanılabilir.

Bilimsel Açıklama

Nadir ve benzersiz biyolojik olarak aktif ve antibakteriyel içerikli formülü ile leke ve inflamasyon görüntüsünü önler ve cilt yüzeyinde patojenik mikrofloranın gelişimini nötralize eder.

İçeriği

Sebo-regulation and normalization of skin oil composition: Hydroxydecanoic acid, Alpha-glucan oligosaccharide, Soluble proteoglycan, Sebacic acid 1,10 - decanediol.

Stimulation of skin regeneration and healing: Centella asiatica extract, Chamomilla recutita (matricaria) flower extract, Salix alba (willow) bark extract.

Anti-oxidants, anti-inflammatory and microcirculation improving agents: Superoxide dismutase, Dipotassium glycyrrhizate, Scutellaria baicalensis root extract, Polygonum cuspidatum root extract, Glycyrrhiza glabra (licorice) root extract, Camellia sinensis leaf extract, Rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract.

Hydration and regeneration of dermal matrix structure: Allantoin, Hydrolysed hyaluronic acid, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed, conchiolin protein, Amino acids and microelements