Hyalogy AC Clear Lotion

Lekelenmeye ve akneye yatkın, yağlı ve karma ciltler için özel olarak tasarlanmış bu losyon, ferahlatıcı, yatıştırıcı ve nemlendirici etkilere sahiptir. Cilt mikroflorasını ve pH dengesini normalleştirir ve patojenik florayı nötralize ederek iltihabı önler. Losyon, cildi daha sonra uygulanan AC Clear Serisine ait ürünlerinin aktif bileşenlerinin derinlemesine nüfuz etmesine hazırlar.

Etkiler

-Cildi nemlendirir.

-Cildin bakteriyel mikroflorasını normalleştirir.

-Cildin pH seviyesini korur.

-Sebum sekresyonunun yoğunluğunu normalleştirir

Kullanımı

Gerekli miktarda ürünü (4 damla) elinize alın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine eşit olarak yayın. AC Clear Serum ve AC Clear kremden önce her gün sabah ve / veya akşam kullanın. Son adım olarak güneş koruyucu kullanılması şiddetle tavsiye edilir.

Bilimsel Açıklama

Hyalogy AC Clear Losyon, hidrolize hyaluronik asit, hidrolize yumurta kabuğu zarı, amino asitler ve mikro elementler ile Japon bitki bazlı bileşenlerle formüle edilmiştir. Cilt mikroflorasını ve pH dengesini normalleştirir, patojenik florayı nötralize eder ve özellikle akneye yatkın yağlı ciltler için önemli olan koruyucu mikroorganizmaların çoğalmasını kolaylaştırır.

İçeriği

Hydration and regeneration of dermal matrix structure: Allantoin, Hydrolysed hyaluronic acid, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein, Amino acids and microelements, Sebo-regulation and normalization of skin oil composition: 10-hydroxydecanoic acid, Oleanolic acid, Nordihydroguaiaretic acid

Keratoprotectors and control of indigenous skin microf: Alpha-glucan oligosaccharide, Soluble proteoglycan

Antioxidants, anti-inflammatory and microcirculation improving agents: Superoxide dismutase, Centella asiatica extract, Polygonum cuspidatum root extract, Scutellaria baicalensis root extract, Glycyrrhiza glabra (licorice) root extract camellia sinensis leaf extract, Chamomilla recutita (matricaria) flower extract, Rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, Salix alba (willow) bark extract