Hyalogy Body Treatment Cream

Bu ince dokulu vücut kremi, yaşlanma karşıtı, biyo-uyarıcı ve nemlendirici etkilere sahiptir. Düşük moleküler ağırlıklı bileşenlerin benzersiz kombinasyonu, hızlı ve derin, uzun süreli nemlendirme sağlar, cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur ve kolajen üretimini uyarır, mikro dolaşımı iyileştirir ve toksinlerin boşaltılmasını uyarır.

Etkiler

-Uzun süreli hidrasyon ve biyostimülasyon sağlar.

-Cildi yumuşatır, besler ve sıkılaştırır.

-Cildi güçlendirir ve antioksidan koruma sağlar.

-Hücre uyarımını ve yenilenmesini destekler.

Kullanımı

Gerekli miktarda ürünü elinize sıkın. Sorunlu bölgelere eşit olarak yayın. Banyodan sonra günlük olarak kullanın. Bu ürün her yaşta her cilt tipine uygundur. Kolay uygulanır ve çabuk emilir.

Bilimsel Açıklama

Düşük moleküler hyaluronik asit, hidrolize yumurta kabuğu zarı, inci proteini, akasma vitalba yaprağı özü ve ipek tozu, cildi yatıştırıcı ve besleyen temel bileşenlerdir. C vitamini ve meyan kökü özütü, anti-pigmentasyon ve antioksidan koruma sağlar.

 

İçeriği

Soothing and nourishing: Sodium hyaluronate, Hydrolyzed egg shell membrane, Hydrolyzed conchiolin protein (Pearl protein), Clematis vitalba leaf extract, Silk powder

Anti-ageing and skin renewal: Hexapeptide - 11

Soothing and nourishing: Lanolin, Squalane, Equisetum arvense extract

Anti-inflammatory effect: Melia azadirachta leaf extract

Anti-pigmentation and antioxidant protection: Ascorbyl tetraisopalmitate (vitamin C), Hydrolyzed prunus domestica, Glycyrrhiza glabra (licorice) root extract, Spiraea ulmaria flower extract

Anti-cellulite: Fucus vesiculosus extract (seaweed extract), Hedera helix (ivy) leaf/stem extract

Mineral balance: Ionized minerals ionized minerals (Ca+2, K+, Zn+2, Na+, Mg+2)