Hyalogy BW Concentrate

Peptid ve arbutin içeren bu serum cildi aydınlatır, pigment lekelerinin görünümünü önler ve cildi iyileştirir. Bu serumun düzenli kullanımı, yeni lekelerin oluşmasını engellemenin yanı sıra var olanların da açılmasını sağlar. Serum, profesyonel leke açma tedavileri sonrasında kişisel bakım ürünü veya evde kullanım ürünü olarak uygundur.

Etkiler

-Mevcut pigment lekelerini hafifletmeye yardımcı olur.

-Yeni lekelerin oluşmasını önler.

-Keratinizasyon süreçlerini optimize eder.

-Yoğun hidrasyon ve antioksidan koruma sağlar.

Kullanımı

Forlle'd losyonu kullandıktan sonra 4 - 6 damla serumu ve lekeli bölgelerine dikkatlice uygulayın. Gerekirse serumu yüzün her yerine uygulayın. Ürün tamamen emilene kadar hafifçe vurma ve okşama hareketleri kullanın. Sürmeyin.

Bilimsel Açıklama

Serumun bileşimindeki iki tip peptid, melanin sentezinde rol oynayan enzimlerin aktivitesini azaltır. Feniletil resorsinol, melanin sentezinde birkaç aşamayı bloke eder. Arbutin ile kombinasyon halinde, sadece yeni lekelerin ortaya çıkmasının engellenmesinde etkili olmanın yanı sıra mevcut lekelerin açılmasını da sağlar.

İçeriği

Whitening: Phenylethyl resorcinol (Sym W 377), Oligopeptide-34, Oligopeptide-68, Arbutin and a-arbutin

Keratolytics and regeneration accelerators: White willow bark extract, Allantoin

Antioxidants: Superoxide dismutase

Moisturization, maintainance of water balance, activation of neocollagenesis: Hydrolysed hyaluronic acid, Glycosyl trehalose, Hydrolysed eggshell membrane protein, Hydrolysed pearl protein, Amino acids, Silicon