Hyalogy BW Intense Mask

Mükemmel dengelenmiş antioksidan maske, cildi yoğun bir şekilde eşitler ve diskromiyi önler, mevcut pigment lekelerini beyazlatır, hiperkeratoz oluşumunu engeller. Bu ürün cildi yoğun bir şekilde aydınlatır, cildin yenilenme sürecini hızlandırır ve agresif işlemlerden sonra cildin iyileşmesine yardımcı olur.

Etkiler

-Cildi aydınlatır, düzeltir.

-Mevcut pigment lekelerini beyazlatır.

-Antioksidan koruma sağlar.

-Hiperkeratoz oluşumunu engeller.

-Cilt yenilenmesini artırır.

Kullanımı

Forlle'd losyonundan sonra akşam kullanın. Torbayı yırtarak, maskeyi çıkarın ve açın. Maskeyi ağız ve göz çentiklerini hizalayarak yüze koyun. 20 dakika bekleyin. Yüzünüze ve boynunuza hafif masaj hareketleri yaparak, serumu cildinize iyice yedirin.

Bilimsel Açıklama

Bu maske çeşitli leke açıcı bileşenlerden oluşur: Oligopeptide-34, Oligopeptide-68, Arbuting, Alpha-arbutin ve Phenylethyl resorsinol. Bu bileşenler sadece mevcut melanini yok etmekle kalmaz, daha da önemlisi, yeniden meydana gelmesine engel olur.

 

İçeriği

Whitening, brightening, skin tone evening: Phenylethyl resorcinol, Arbutin, Alpha-arbutin

Prevention of pigment spots re-emergency: Oligopeptide-34, Oligopeptide-68

Keratoprotectors,components reconstructing hydrolipidic mantle integrity: Salix alba (willow) bark extract, Allantoin, Squalane, Рydrogenated lecithin

Anti-oxidant agents: Superoxide dismutase, Ubiquinone

Moisturizers, regeneration boosters: Hydrolysed hyaluronic acid, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein, Glycine soja (soybean) oil

Regeneration boosters: 3-laurylglyceryl ascorbate, Amino acid complex

Fibroblast activators: Silica