Hyalogy BW Night Cream

Bu özenle formüle edilmiş hafif dokulu krem, cilt pigmentasyonunu azaltır, pigment lekelerini açar ve cilt tonunu eşitler. Bu ürünün düzenli kullanımı cildi pürüzsüzleştirir, yapısını iyileştirir ve cildi hiperkeratozdan kurtarır. Krem, profesyonel beyazlatma tedavilerinden sonra evde etkili ve güvenli bir kullanım sağlar.

Etkiler

Ten rengi bütünlüğünü geliştirir.

Anti-inflamatuar etki sağlar.

Pigmentasyonu etkili bir şekilde önler.

Hiperkeratozu azaltır.

Erken yaşlanma belirtilerini önler.

Kullanımı

Forlle'd losyonu ve serumdan sonra yaklaşık 1 ml (nohut büyüklüğünde) kremi yüze tamamen emilene kadar hafifçe vurma ve parmak uçları ile tapping hareketleri ile uygulayın. Sürmeyin. Maksimum etki için kremi BW konsantresi ile birlikte kullanın. BW gece kremi kullanımı sırasında güneş koruyucu ürünlerin kullanılması gerekir.

Bilimsel Açıklama

Bu üründe bulunan oligopeptidler, arbutin ve a-arbutin beyazlatma etkisi sağlar ve istenmeyen melanin oluşumunu bloke eder. Düşük moleküllü hyaluronik asit, yumurta kabuğu zarı proteini ve inci proteini nemlendirmeyi ve su dengesinin korunmasını sağlar.

 

İçeriği

Skin nourishment and protection: Squalane

Brightening effect, blocking of undesirable melanin formation: Phenylethyl resorcinol (Sym W 377), Oligopeptide-34, Oligopeptide-68, Arbutin and a-arbutin

Mild keratolytic effect, renewal of the epidermis structure: White willow bark extract, Allantoin

Antioxidant protection: Superoxide dismutase

Moisturization and maintainance of water balance: Hydrolysed hyaluronic acid, Hydrolysed eggshell membrane protein, Hydrolysed pearl protein

Enhancement of collagen sythesis and cell activity: Amino acids