Hyalogy Daily and Nightly Cream for Eyes

BBu eşsiz göz kremi, en hassas bölgelerde cilt lipitlerinin yumuşak ve besleyici yapısını destekler. Bu ürün göz çevresinin daha genç bir görünüme kavuşmasını sağlarken, derinlemesine nemlendirir, mikro dolaşımı iyileştirir ve cilt pigmentasyonunu normalleştirir. Krem, tüm cilt tiplerinde kırışıklıkları gideren besleyici ve yumuşatıcı bir üründür.

Etkiler

-Besleyici, yatıştırıcı ve nemlendirici etkiler sağlar.

-İnce çizgileri önler ve cildi yeniden yapılandırır

-Antioksidan korumayı teşvik eder.

-Cilt rengini aydınlatır ve eşitler.

-Kirpikleri güçlendirir ve büyümelerini teşvik eder.

Kullanımı

Gerekli miktarda ürünü (yaklaşık 0,2-0,4 ml) (mercimek tanesi büyüklüğünde) parmak uçlarınıza alın. Periorbital bölgeye parmak uçlarınız ile tapping masajı yaparak uygulayın. Her gün sabah ve / veya akşam kullanın. Krem özellikle kuru ve nemsiz ciltler, ilk yaşlanma belirtilerinin görülmeye başlandığı ciltler için önerilir.

Bilimsel Açıklama

Bu formüldeki çözünür kolajen ve Ceramides-3, cildin yeniden yapılandırılmasını ve hücre uyarılmasını sağlar. Düşük moleküler hyaluronik asit, yumurta kabuğu zarı ve inci proteini hidrasyon ve nem dengesini destekler. Ürünün içindeki Japon swertia chirata özü kirpik büyümesini destekler.

 

İçeriği

Nourishing and protection: Squalane

Hydration and moisture balance: Sodium hyaluronate, Hydrolyzed egg shell membrane, Hydrolyzed conchiolin protein (Pearl protein), Sodium chondroitin sulfate

Whitening: Alpha-arbutin, Saxifrage sarmentosa extract

Skin restructuring and cell stimulation: Soluble collagen, Ceramide 3, Swertia japonica extract

Anti-inflammatory and antibacterial: Luffa cylindrical extract, Dipotassium glycyrrhizate (Licorice root extract)

Mineral balance: Ionized minerals (Ca+2, K+, Zn+2, Na+, Mg+2)