Hyalogy Essence Powder

Bu profesyonel serumun benzersiz kuru formülasyonu yüksek konsantrasyonda stabil C vitamini içerir ve yaşlanmayı geciktirici etkisini artırmak için herhangi bir Forlle'd ürünü ile karıştırılabilir. Bu serum, kolajen sentezini uyarır, çeşitli kökenlerin pigmentasyonunu düzeltir, cildi aydınlatır ve rejeneratif yetenekleri geliştirir.

Etkiler

Leke açısı etki sağlar.

Güçlü antioksidan koruma sağlar.

Cilt hücrelerinin yenilenmesini hızlandırır.

Antiinflamatuar etkiye sahiptir.

İmmünomodülasyonu destekler ve detoks etkilidir.

Kullanımı

Losyon ve serumlar ile kullanımı;

1 pompa losyon veya 20 damla Forlle'd serumunu temiz kaseye dökün

1 adet saşe paketinin yarısını ekleyin ve granüller eriyene kadar iyice karıştırın

Sorunlu bölgelere sürüp (lekeli, hassas, akneli alanlara) önce nazikçe ovalayın; sonra kalan solüsyonu yüz, boyun ve dekolteye uygulayın.

Hyalogy Oxygenic Mask ile kullanımı;

1 adet saşeyi ve 1 adet Hyalogy Oxygenic Mask ile granüller tamamen eriyene kadar dikkatlice karıştırın. Hemen yüz, boyun ve dekolte derisine ince bir tabaka uygulayın. İsteğe bağlı olarak, yüz konturünü gazlı bez ile şekillendirin. 10-15 dakika bekletin. Maskeyi ılık kompres ile temizleyin.

Bilimsel Açıklama

Eşsiz formülü sayesinde bu toz, leke tedavisi ve antienflamatuar tedavilerde, özellikle estetik cerrahi ve invaziv prosedürler sonrası cildi yatıştırma, temizlik sonrası ve iltihaplı bölgelerin tedavisinde etkilidir. Cildin pH'ını optimize eder.

Eşsiz Teknolojimiz
 

İçeriği

Whitening and cell regeneration: Ascorbic acid (vitamin C) - 30%, Solanum tuberosum (potato) starch, Citric acid