Hyalogy FH Essence

Yaşlanma karşıtı bakımda etkili özelliklere sahip bu serum, Forlle’d patentli düşük molekül ağırlıklı kompleksler ve fitoöstrojen içermektedir. Cildin yapısını iyileştirir, kolajen ve elastin üretimini artırır. Serum, olgun cildin ihtiyaçlarını karşılar, optimum nemlendirme sağlar, kırışıklık ve kuruluk oluşumunu engeller.

Etkiler

-Güçlü yaşlanma karşıtı etki sağlar.

-İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur.

-Hücre uyarımını ve yenilenmesini artırır.

-Antioksidan koruma sağlar.

-Kan damarlarının güçlenmesine destek olur.

Kullanımı

Bu ürün, 40 yaş ve üzeri kişilerin kuru, normal ve karma cilt tipleri için önerilir. Sadece hidrofilik cilt bakım ürünlerinden sonra kullanılmalıdır.

Gerekli miktarda ürünü (yaklaşık 4 damla) elinize alın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine eşit olarak yayın.

Bilimsel Açıklama

Serum formülündeki fitoöstrojenlerin güçlü gençleştirici etkisi cildin hormonal durumunu dengeler; böylelikle hücresel düzeyde yaşlanmasını önler. Eşsiz formülün özellikleri sayesinde serum kan damarlarını güçlendirir ve metabolizmayı düzenler..

İçeriği

Anti-ageing and hormone regulation:Dioscorea villosa extract, Iris florentina root extract, Belamcanda chinensis root extract Hydration and moisture balance: Glycosyl trehalose, Sodium hyaluronate, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein (Pearl protein), Sodium chondroitin sulfate, Cell activation and regeneration: Soja seed extract, Hydrolysed elastin and keratin.

Mineral balance and pH regulation: Amino acids, Ionized minerals, (Ca+2, K+, Zn +2,Na+, Mg+2)