Hyalogy Lift Cream

Bu yüz germe kremi, cilt gençleştirme için yenilikçi ve etkili bir üründür. Peptidler ve bitki özleri ile zenginleştirilmiş bu krem anında bir kaldırma etkisi sağlar ve kırışıklıklar, ince çizgiler, elastikiyet kaybı ve cilt dehidrasyonu gibi yaşlanma belirtilerini önler.

Etkiler

Lifting ve sıkılaşma etkisi sağlar.

Kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.

Nemlendirici ve antioksidan koruma sağlar.

Cilt gençleştirme sağlar ve erken cilt yaşlanmasını önler.

Kullanımı

Gerekli miktarda ürünü (yaklaşık 1 ml fındık büyüklüğünde) elinize alın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine eşit olarak yayın. Göz çevresinden kaçının. Her gün sabah ve / veya akşam kullanın. Özellikle atonik ciltler, sarkma belirtileri olan ciltler, çok sayıda ince çizgi ve kırışıklıklar için önerilir.

Bilimsel Açıklama

Düşük moleküler aktif bileşenler, peptitler, amino asitler ve Japon doğal bitki özleri içeren bu krem, hem cilt yüzeyinin kaldırılmasını sağlar, aynı zamanda uzun süreli bir lifting etkisi sağlayarak cilt yapısını içten geri kazandırır.

 

İçeriği

Wrinkle reduction and lifting: Caprooyl tetrapeptide -3, Acetyl decapeptide – 3 ,Oligopeptide – 20 ,Tourmaline ,Prunus amygdalus dulcis (Sweet almond) seed extract, Saccharomyces lysate extract

Brightening and anti-pigmentation: Prunus yedoensis leaf extract, Dipotassium glycyrrhizate (Licorice root extract)

Softening, nourishing and skin restructuring: Squalane, Ceramides -3

Hydration and moisture balance: Glycosyl trehalose, Sodium hyaluronate, Hydrolyzed egg shell membrane, Hydrolyzed conchiolin protein (Pearl protein), Sodium chondroitin sulfate, Avena sativa (oat) kernel extract

Antioxidant protection: Sodium ascorbate (vitamin C), Tocopherol (vitamin E)

Skin restructuring and mineral balance: Amino acids, Ionized minerals (Ca+2, K+, Zn+2, Na+, Mg+2)