Hyalogy Lift Mask

Bu profesyonel yüz maskesi, yaşlanma karşıtı etki gösterir ve güçlü ve uzun süreli lifting etkisi sağlar. Maskede bulunan besleyici, nemlendirici ve biyolojik uyarıcı bileşenlerin yüksek konsantrasyonu cildin durumunu önemli ölçüde iyileştirir; yüzün dış hatlarını gözle görülür şekilde sıkılaştırır.

Etkiler

-Anında lifting etkisi gösterir.

-Hidrasyon sağlar ve cildi besler.

-Medikal işlemlerden sonra cildi iyileştirir.

-Biyostimülasyon etkisine sahiptir.

Kullanımı

Çene bölgesinden başlayarak maskeyi yüzünüze yerleştirin, 20-25 dakika bekletin. Maskeyi çıkardıktan sonra yüzeyde kalan solüsyonu masajla yedirin.

Bilimsel Açıklama

Biyoaktif bileşenlerle aşırı doyurulmuş bu maske, peeling, estetik cerrahi, lazer tedavisi ve dermal enjeksiyonlar gibi en agresif dermatolojik prosedürleri takiben cildin iyileşmesi için mükemmeldir.

 

İçeriği

Hydration and moisture balance: Betaine, Glycosyl trehalose, Hydrolysed hualuronic acid, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein (Pearl protein), Algin

Nutrition and softening: Hydrogenated lecithin, Cholesterol, Ceramide-3

Anti-ageing and strengthening of skin structure: Acetyl decapeptide-3, Caprooyl tetrapeptide-3, Oligopeptide-20

Lifting and firming: Saccharomyces lysate extract, Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) seed extract, Prunus yedoensis leaf extract, Xanthan gum

Antioxidant protection and anti-inflammatory:Avena sativa (oat) kernel extract, Dipotassium glycyrrhizate (Licorice root extract)

Mineral balance: Ionized minerals (Ca+2, K+, Na+, Mg+2)