Hyalogy Oxygenic Gel Pack

Bu profesyonel jel maske, cildi oksidatif strese karşı korumak ve hücresel solunumu artırmak için özel olarak formüle edilmiştir. Maske, koyu lekelerin oluşmasını önler ve mevcut lekelerin rengini açar, kan dolaşımını iyileştirir ve yüzün hatlarını şekillendirir. Bu ürün, erken yaşlanma belirtileri olan her cilt tipi için kullanılabilir.

Etkiler

-Güçlü lifting etkisi ve sıkılaşma sağlar.

-Detoks etkisi ve antiinflamatuar koruma sağlar.

-Yoğun antioksidan koruma sağlar.

-Cilt tonunu eşitleme ve lekeleri açmaya yardımcı olur.

-Kollajen sentezini uyarır.

-Derin nemlendirme ve biyostimülasyon sağlar.

Kullanımı

Temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesine kalın bir jel tabakası olarak uygulayın. Tercihe bağlı olarak yüz kontürünü şekillendirmek için gazlı bez bandaj ile yüzünüzü sarın. 15 dakika bekleyin ve ıslak ılık bir kompres ile maskeyi dikkatlice çıkarın.

Bilimsel Açıklama

Ürün, derin hidrasyon sağlayan, elastikiyeti artıran ve cildi akne oluşmasını engelleyen Japon bitki özlerinin yanı sıra düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit bakımından zengindir.

 

İçeriği

Hydration and moisture balance: Hydrolysed hyaluronic acid, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein (Pearl protein)

Skin regeneration and strengthening: Bupleurum falcatum root extract, Panax ginseng, Amino acids

Anti-inflammatory effect and skin lightening: Glycyrrhiza glabra (licorice) leaf extract, Morus alba root extract, Curcuma longa (turmeric) root extract, Pueraria thunbergiana root extract

Anti-ageing and cell activation: Glycine soja (soybean) seed extract, Cordyceps sinensis extract, Swertia japonica extract

Antioxidant protection and blood circulation: Artemisia capillaries flower extract, Caffein