Hyalogy P-Effect Clearance Cleansing

Şehir yaşamının stres ve kirleticilerine maruz kalan ciltler için özel olarak tasarlanmış ilk aşama temizleyici. Makyaj malzemelerinde bulunan içeriklerden ve cilt tarafından üretilen gibi yağdan cilt yüzeyini arındırmakta oldukça etkilidir. Tek başına kullanılamaz. İkinci aşama temizleyici ile birlikte kullanılmalıdır.

Etkiler

-Yağlı kirleri etkili bir şekilde çözer.

-Gözenekleri derinlemesine temizleyerek komedon oluşmasını önler.

-Hidrolipid tabakayı onarır ve yeniler.

-Ölü hücreleri yumuşak bir şekilde temizler.

-Ağır makyajı etkili bir şekilde ciltten temizler.

Kullanımı

Kuru ellerle az miktarda ürünü kuru yüzünüze uygulayın ve dairesel hareketlerle yüzünüze, boynunuza ve dekolteye yayın. Birkaç dakika nazikçe masaj yapın. İkinci aşama temizleyici ile devam edin. Ilık su ile iyice durulayın. İkinci aşama temizleyiciden ayrı olarak kullanmayın.

Bilimsel Açıklama

Formülde yer alan Squalane cilt gözeneklerine derinlemesine nüfuz ederek onları içeriden temizler; böylece yeni komedon oluşumu engellenir. Formül ayrıca bakteriyel enfeksiyonu önlemek için çok önemli olan cildin hidrolipid tabakasını onarır ve yeniler.

 

İçeriği

Cleansing: Squalane

Hydration and moisture loss protection: Sodium hyaluronate, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein, (Pearl protein), lysolecithin

Mineral balance: Ionized mineral, (Ca+2, K+, Zn+2, Na+, Mg+2)