Hyalogy P-effect Essence

Belirgin bir nemlendirme etkisi ve biyolojik uyarı sağlayan yaşlanma karşıtı çok işlevli ve güçlü bir serumdur. Patentli düşük moleküler ağırlıklı iyonize hyaluronik asit içerir. Bazal membrana nüfuz ederek derin cilt katmanlarında nem rezervleri oluşturur ve kollajen ve elastin sentezini uyarır.

Etkiler

-Yoğun hidrasyon ve biyostimülasyon sağlar.

-Cildin nem dengesini geri kazandırır.

-Hücre uyarımı ve yenilenmesini teşvik eder.

-Lifting ve kırışıklık önleyici etki sağlar.

-Cilt metabolizmasını iyileştirir.

Kullanımı

Gerekli miktarda ürünü (yaklaşık 4 damla) elinize alın. Göz kapakları ve dudaklar, boyun ve dekolte dahil olmak üzere yüze eşit olarak yayın. Forlle'd losyonu uyguladıktan sonra ve Forlle'd kremden önce sabahları ve / veya akşamları günlük olarak kullanın.

Bilimsel Açıklama

Forlle’d patentli düşük moleküllü Hyaluronik asidini içeren bu serum, dermal matriksi yeniler ve cildin pH seviyesini normalleştirir; böylelikle cilt kalitesini iyileştirir ve cildin doğal bağışıklığını artırır. Düzenli uygulama ile cildin esnekliğini ve elastikiyetini önemli ölçüde artırdığı gibi kırışıklık derinliğinde gözle görülür bir azalma sağlar.

İçeriği

Hydration and moisture balance: Sodium hyaluronate, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein (Pearl protein)

Mineral balance and pH regulation: Malic acid, Ionized minerals, (Ca+2, K+, Zn +2,Na+, Mg+2)