Hyalogy P-Effect Peeling Lotionβ

Bu özel bakım losyonu, belirgin biyo-uyarıcı ve hafif soyucu etkilere sahiptir. Losyon, cildi güçlendirmek ve korumak için bir iyileşme zinciri oluşturur ve metabolik süreçleri tetikler. Bu ürün kuru, çatlamış, kızarık ve kalınlaşmış cildin ölü hücrelerini nazikçe temizler ve yumuşaklık ve esneklik sağlar.

Etkiler

-Yumuşak bir eksfoliasyon sağlar.

-Hücre yenilenmesini destekler.

-Kollajen ve seramid sentezinin biyostimülasyonunu sağlar.

-Anti-enflamatuar ve antibakteriyel etki gösterir.

-İmmünomodülasyon ve antioksidan koruma sağlar.

-Cildi nemlendirir ve aydınlatır.

Kullanımı

Gerekli miktarda ürünü (4 damla) elinize dökün. Nazik masaj hareketleriyle periorbital bölge, boyun ve dekolte dahil olmak üzere cilde eşit şekilde yayın. Bir sonraki Forlle'd ürününü uygulamadan önce 5-7 dakika cildinizde çalışmasına izin verin.

Bilimsel Açıklama

Laktobasil, meyve ve laktik asitlerin benzersiz kombinasyonu sayesinde bu losyon, belirgin biyo-uyarıcı ve hafif soyma etkilerine sahiptir ve hassas, hiperkeratozlu cilt, donuk ve gergin cilt, sigara içenlerin ve şehir sakinlerinin cildi dahil tüm cilt tipleri için uygun ve etkilidir. Aynı zamanda mezoterapiden elde edilen sonuçların ömrünün uzatılması ve estetik cerrahi işlem öncesi bakım için kullanılır.

İçeriği

Exfoliation and skin renewal: Lactobacillus/milk ferment filtrate (whey), Lactobacillus/grape juice ferment filtrate, Arginine

Hydration and moisture balance: Sodium hyaluronate, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein (Pearl protein)

Anti-inflammatory and antibacterial effect: Dipotassium glycyrrhizate (Licorice root extract), Mineral balance and pH regulation: Malic acid, Ionized minerals, Ca+2, K+, Zn+2, Na+, Mg+2