Hyalogy P-Effect Re-purerance Wash

Bu yumuşak köpük, mikro sirkülasyonu uyarır, ciltteki kirleri temizler ve cildi Forlle'd bakımına hazırlar. İkinci aşama temizleyici olarak tasarlanmıştır. Antiinflamatuar, iyileştirici ve canlandırıcı etkilere sahiptir. Günlük yüz temizliği için uygundur ve periorbital bölge için kullanımında sakınca yoktur.

Etkiler

-Cilt kirlerini etkili bir şekilde çözer.

-Antiinflamatuar etki sağlar.

-Mikro dolaşımı uyarır ve cildi tazeler.

-Periorbital bölgeyi nazikçe temizler.

-Cildi Forlle'd bakımına hazırlar.

Kullanımı

Yumuşak bir köpük oluşturmak için elinizde az miktarda ürünü suyla köpürtün. Yüze, göz kapaklarına, boyuna ve dekolte bölgesine eşit şekilde yayın ve nazikçe masaj yapın. Yerleşmiş kalıntılar, komedonlar veya hiperkeratoz bulunan alanlara özellikle dikkat edin. Islak havlu ile arındırın.

Bilimsel Açıklama

Palmiye ve hindistan cevizi yağlarının doğal türevlerinden oluşan bu kompleks, düşük moleküler ağırlıklı mikro ve makro elementlerle birlikte anti-enflamatuar, iyileştirici ve ferahlatıcı etkiler sağlar. Formül ayrıca hidrolize yumurta kabuğu zarı, inci proteini, iyonize mineraller ve diğer aktif bileşenleri içerir.

 

İçeriği

Cleansing: Myristic acid (derivative of coconut and palm oils), Potassium cocoyl glycinate (derivative of coconut oil)

Hydration and moisture balance: Glycosyl trehalose, Sodium hyaluronate, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein (Pearl protein)

Skin restructuring and regeneration: Arginine, Alanine, Serine, Valine

Mineral balance: Ionized minerals, (Ca+2, K+, Zn+2, Na+, Mg+2)