Hyalogy P-Effect Reliance Gel

Bu harika jel, cildin hızlı bir şekilde toparlanması için tasarlanmıştır ve cildin hem dermis hem de epiderm tabakalarında nemi tutma kabiliyetini artırırken anında rehidrasyon sağlar. Bu jel hem günlük cilt bakımı rejiminin son aşamasında hem de cilde ışıltı katmak için anında canlandırıcı bir maske olarak kullanılabilir.

Etkiler

Anında derinlemesine hidrasyon sağlar.

Kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltır.

Lifting ve sıkılaşma etkisi sağlar.

Cildi rahatlatır, elastikiyetini artırır ve yeniler.

Kullanımı

Gerekli miktarda ürünü (yaklaşık 1 ml fındık büyüklüğünde) elinize alın. Yüze, göz kapaklarına, boyuna ve dekolte bölgesine eşit şekilde yayın. Her gün sabah ve / veya akşam kullanın. Haftada 2-3 kez yüz maskesi olarak da kullanılabilir.

Bilimsel Açıklama

Bu kompleks düşük moleküler ağırlıklı formül, hyaluronik asit, hidrolize kollajen ve elastin, C vitamini ve diğer aktif bileşenleri içerir. Cilt hücrelerinin enerjisini geri kazanmaya yardımcı olur ve net bir lifting etkisi sağlayarak cildin yoğunluğunu ve esnekliğini artırır.

 

İçeriği

Hydration and moisture balance: Sodium hyaluronate, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein (Pearl protein)

Antioxidant protection and brightening: Ubiquinone (coenzyme Q10), Magnesium ascorbyl phosphate (vitamin C), Dipotassium glycyrrhizate (Licorice root extract), Arctostaphylos uva ursi leaf extract

Skin regenerating and restructuring: Hydrolysed collagen and elastin, Mineral balance: Ionized minerals, (Ca+2, K+, Zn+2, Na+, Mg+2)