Hyalogy PD Cream Pack

Bu yüz maskesi, biyomimetik peptidlerle zenginleştirilmiştir ve özellikle olgun cildin yenilenmesi için tasarlanmıştır. Maske, güçlü yenileyici ve sıkılaştırıcı etkilere sahiptir, kırışıklıkların derinliğini ve ince çizgileri azaltır ve cildi etkili bir şekilde nemlendirir ve besler.

Etkiler

-Güçlü bir antiaging ve lifting etki sağlar.

-Kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltır.

-Hidrasyon ve beslenme sağlar.

-Hücre yenilenmesine ve cilt dokusunun iyileştirilmesine yardımcı olur.

-Kollajen üretimini artırır.

Kullanımı

Kozmetik bir spatula veya fırça kullanarak yüz, boyun ve dekolte bölgesine eşit olarak 5 ml (fındık büyüklüğünde) maske uygulayın. Yüze masaj hatları boyunca masaj yapın. 20 dakika bekletin, ılık ıslak bir kompres ile çıkarın. 3 aydan uzun olmayan bir süre bıyunca haftada 2-3 kez kullanın.

Bilimsel Açıklama

Squalane, hidrolize yumurta kabuğu zarı, iyonize mineraller ve diğer aktif maddeler içeren bu ürün, kolajen üretimini artırır, hücre içi dermal bileşenlerin sentezini uyarır ve cilt yapısını onarır.

 

İçeriği

Nourishing and softening: Theobroma grandiflorum seed butter, Squalane

Improvement of skin texture and structure: Caprooyl tetrapeptide-3, Acetyl hexapeptide-8, Palmitoyl tripeptide-5, Palmitoyl tetrapeptide-7, Amino acids

Lifting: Hydrolised keratin and elastin

Hydration and moisture balance: Sodium hyaluronate, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein (Pearl protein), Sodium chondroitin sulfate

Antioxidant protection: Tocopherol

Mineral balance: Ionized minerals (Ca+2, K+, Zn+2, Na+, Mg+2)