Hyalogy Platinum Essence

Bu yüksek teknoloji ürünü serum mükemmel bir antioksidandır, cilt tonunu eşitleme ve detoksifikasyon etkilerine sahiptir. Kırışıklık görünümünü azaltır ve kırışıklıkların derinleşmesini engeller. Bu serum, erken yaşlanma belirtileri gösteren lekeli ciltler için idealdir.

Etkiler

-Yoğun antioksidan koruma sağlar.

-Cilt yenilenmesini ve yeniden yapılanmasını destekler.

-Ciltte detoks etkisi yapar ve cilt tonunu eşitler.

-Antiinflamatuar etki sağlar.

-Kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.

Kullanımı

Gerekli miktarda ürünü (yaklaşık 4 damla) elinize alın. Göz kapakları bölgesi ve dudaklar, boyun ve dekolte dahil olmak üzere yüze eşit olarak yayın. Forlle'd losyonundan sonra her gün sabah ve / veya akşam kullanın.

Bilimsel Açıklama

Hyalogy Platinum Essence, Ceramides-3 ve Japon bitki özleri ile birlikte düşük moleküler ağırlıklı platin ve hyaluronik asidin iyonize sulu çözeltisi ile güçlendirilmiştir. Bu antioksidan serum, oksidatif stres ve erken yaşlanma belirtileri gösteren lekeli ciltler için mükemmel bir üründür.

İçeriği

Antioxidant protection and anti-pigmentation: Platinum powder, Arbutin, Hydrolysed prunus domestica, Tocopheryl acetate, Hydration and moisture balance: Sodium hyaluronate, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein (Pearl protein), Chlorella vulgaris extract, Anti-inflammatory and antibacterial effect: Aloe barbadensis extract, Dipotassium glycyrrhizate (Licorice root extract), Pueraria lobata (Kudzu) root extract.

Skin restructuring and protection: Ceramide-3, Mineral balance and pH regulation: Amino acids, Ionized minerals, (Ca+2, K+, Zn +2,Na+, Mg+2)