Hyalogy Platinum Eye Cream

Bu krem, bilinen tüm aktif oksijen formlarının etkisine direnen ve yaşlanmayı önlemeye yardımcı olan düşük moleküler ağırlıklı iyonize platin içerir. Güçlü antioksidan koruma, pigmentasyon önleyici ve leke açıcı etki sağlar. Düzenli olarak kullanıldığında, bu krem kaz ayaklarını önemli ölçüde azaltır, cildi daha esnek ve diri tutar.

Etkiler

-Güçlü antioksidan koruma sağlar.

-Pigmentasyon önleyici ve leke açıcı etki sağlar.

-Detoks etkisi gösterir ve şişkinliği önler.

-Besleyici, yatıştırıcı ve nemlendirici etkiye sahiptir.

-Glikasyona karşı koruması sağlar.

Kullanımı

Gerekli miktarda ürünü (yaklaşık 0,2 - 0,4 ml) (mercimek büyüklüğünde) parmak uçlarınıza alın. Hafif hareketlerle ürünü periorbital bölgenin cildi üzerine yayın. Her gün sabah ve / veya akşam kullanın. Özellikle foto-yaşlanma belirtileri olan göz çevresi, göz çevresinde koyu halkalar, göz kapağında şişlik olan ciltler için önerilir.

Bilimsel Açıklama

Hidrolize kollajen, Ceramide-3, hidrolize keratin ve elastin, amino asitler ve diğer bileşenlere dayanan bu benzersiz formül, kan damarlarının duvarlarını güçlendirir, cilt tonusunu artırır ve periorbital bölgede kan ve lenf mikrosirkülasyonunu iyileştirir, böylece göz çevresindeki görünür torba ve halkaları azaltmaya yardımcı olur.

 

İçeriği

Nourishing and protection: Squalane

Hydration and moisture balance: Sodium chondroitin sulfate, Sodium hyaluronate, Hydrolyzed egg shell membrane, Hydrolyzed conchiolin protein (Pearl protein), Glycosyl trehalosa

Antioxidant protection and anti-ageing:Platinum powder, Plantago major seed extract, Panax ginseng extract

Brightening and anti-pigmentation: Hydrolyzed prunus domestica

Anti-inflammation and soothing: Salix alba (willow) bark extract, Origanum majorana leaf extract, Thymus serpillum extract

Skin restructuring and pH regulation: Hydrolyzed collagen, Ceramide 3, Hydrolyzed keratin&elastin, Amino acids

Mineral balance: Ionized minerals (Ca+2,K+, Na+, Mg+2)