Hyalogy Platinum Face Cream

Düşük moleküler ağırlıklı iyonize platin içeren bu antioksidan yüz kremi, cilt yaşlanmasının temel mekanizmalarını kontrol etmeye yardımcı olur, cildi serbest radikallerin zararlı etkilerinden etkili bir şekilde korur, cildin yapısını ve görünümünü iyileştirir, cilt tonunu eşitler, cildi yumuşatır ve nemlendirir.

Etkiler

Güçlü antioksidan koruma sağlar

Pigmentasyonu önler ve aydınlanma sağlar.

Cildi nem kaybına karşı korur

Cildi yumuşatır

Erken yaşlanmayı önler

Kullanımı

Gerekli miktarda ürünü (yaklaşık 1 ml, nohut büyüklüğünde) elinize alın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine eşit olarak yayın. Her gün sabah ve / veya akşam kullanın. Diğer Forlle'd Platinum ürünleriyle birlikte kullanıldığında etkili sonuçlar verir.

Bilimsel Açıklama

Benzersiz düşük moleküler ağırlıklı iyonize platinin ve diğer aktif bileşenlerin olağanüstü antioksidan özellikleri nedeniyle bu formül, olgun ve yaşlanan cilt, pigmentli cilt, fotoyaşlanma belirtileri olan cilt ve kuru cilt üzerinde etkilir.

 

İçeriği

Wrinkle reduction: Acetyl hexapeptide-8, Palmitoyl tripeptide-1, Palmitoyl pentapeptide-4, Palmitoyl tetrapeptide-7

Antioxidant protection and anti-ageing: Platinum powder, Plantago major seed extract

Brightening and anti-pigmentation: Hydrolysed prunus domestica, Rehmannia glutinosa root extract, Salix alba (willow) bark extract, Panax ginseng extract

Softening and nourishing: Origanum majorana leaf extract, Thymus serpillum extract, Squalane

Hydration and moisture balance: Sodium hyaluronate, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein (Pearl protein), Sodium chondroitin sulfate

Skin restructuring and mineral balance: Amino acids, Ionized minerals (Ca+2, K+, Zn+2, Na+, Mg+2)