Hyalogy Platinum Face Mask

Düşük moleküler ağırlıklı iyonize platin içeren bu benzersiz maske, olağanüstü antioksidan koruma ve bilinen tüm aktif oksijen formlarının zararlı etkilerine karşı direnç sağlar. Bu maske gerekli kaldırma ve nemlendirmeyi sağlar, cildin elastikiyetini ve sıkılığını geri kazandırır, doku solunumunu iyileştirir, kırışıklıkları düzeltir ve cilt sarkmalarını azaltır.

Etkiler

-Yoğun antioksidan koruma sağlar.

-Lekeli görünümü azaltır ve cildi aydınlatır.

-Cilt tonunu eşitler.

-Biyostimülasyon sağlar ve cildi nemlendirir.

-Bilinen tüm aktif oksijen formlarına karşı koruma sağlar.

Kullanımı

Maskeyi üzerinde belirlenmiş çizgiden ayırın. Önce alt parçasını ağız çevresine, sonra diğer parçayı yüzün üst kısmına yerleştirin. Maskenin kırışmasına izin vermeyin. 20 dakika bekletin. Maskeyi alttan başlayarak yukarıya doğru yavaşça çıkarın. Durulamayın.

Bilimsel Açıklama

Bu ürün, antioksidan koruma sağlayan düşük moleküler hyaluronik asit, hidrolize yumurta kabuğu zarı, hidrolize inci proteini, tartarik asit ve düşük moleküler platin ile formüle edilmiştir. Bu ürün güçlü anti-pigmentasyon özellikleri ile daha sağlıklı, ışıltılı ve genç bir cilt görünümüne yardımcı olur.

 

İçeriği

Antioxidant protection: Tartaric acid, Platinum powder

Hydration and moisture balance: Sodium hyaluronate, Hydrolyzed egg shell membrane, Hydrolyzed conchiolin protein (Pearl protein)

Anti-pigmentation and whitening: Alpha- arbutin, Disodium ascorbyl sulphate

Mineral balance: Ionized minerals (Ca+2, K+, Zn+2, Na+, Mg+2)