Hyalogy Platinum Lotion

Düşük moleküler ağırlıklı iyonize platin bazlı antioksidan losyon, cildi serbest radikallerden korur, gevşek ve sarkık cildi önemli ölçüde sıkılaştırır, hiperpigmentasyonu azaltır ve iltihabın neden olduğu lekeleri gidermeye yardımcı olur. Bu losyon, uzun süreli bronzluk seven ve aktif güneşe maruz kalan kişilerin mutlaka kullanması gereken bir üründür.

Etkiler

-Foto yaşlanmayı önler.

-Antioksidan koruma sağlar.

-Hidrasyon ve antiinflamatuar etki sağlar.

-Pigmentasyon görünümünü azaltır ve ilerlemesini engeller.

-Forlle’d serumlarının etkisini

Kullanımı

Gerekli miktarda ürünü (4 damla) elinize alın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine eşit olarak yayın. Forlle'd serum ve kremini uygulamadan önce her gün sabah ve / veya akşam kullanın.

Bilimsel Açıklama

Hyalogy Platinum losyon, tüm reaktif oksijen türlerini devre dışı bırakma ve diğer antioksidanların etkisini yoğunlaştırma etkisine sahiptir. Forlle’d benzersiz aktif maddelerle formüle edilmiş bu losyon mezoterapi sonuçlarının ömrünü uzatır, estetik cerrahi bakımdan sonra etkilidir ve dermal dolgu maddelerinin etkinliğini artırmaya yardımcı olur.

İçeriği

Antioxidant protection and anti-pigmentation: Platinum powder, Hydrolysed prunus domestica, Tocopheryl acetate (vitamin E), Skin regeneration and restructuring: Ceramide-3

Hydration and moisture balance: Sodium hyaluronate, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein (Pearl protein), Chlorella vulgaris extract

Skin restructuring and mineral balance: Amino acids, Ionized minerals Ca+2, K+, Zn+2, Na+, Mg+2