Hyalogy Point Make-Up Remover

Bu temizleyici, suya dayanıklı göz ve dudak makyajını hızlı bir şekilde temizlemek için geliştirilmiştir. Toksinlerin atılmasına yardımcı olur, hassasiyeti ortadan kaldırır, mikrosirkülasyonu harekete geçirir ve sonrasında uygulanan ürünlerin etkinliğini önemli ölçüde artırır. Aynı zamanda antienflamatuar ve antiallerjik özelliklere sahiptir.

Etkiler

-Cilt yüzeyini nazikçe temizler.

-Suya dayanıklı makyajı çıkarır.

-Göz çevresindeki ince çizgi ve kaz ayaklarının oluşumunu önler.

-Beyaz nokta oluşumunu, koyu halkaları ve torbalanmayı önler.

-Anti-inflamatuar etki sağlar.

Kullanımı

İki faz tamamen karışana kadar şişeyi iyice çalkalayın. Makyaj temizleme pamuğuna yaklaşık 2 pompa uygulayın. Göz ve dudak çevresindeki makyajı temizleyin. Su ile durulanması gerekmez.

Bilimsel Açıklama

Formül, cildin doğal koruyucu katmanlarına zarar vermeden suya dayanıklı tüm makyaj ürünlerini nazikçe çözen doğal yağ içermektedir. Ayrıca bu üründe bulunan bitki özleri toksinleri uzaklaştırır, mikro sirkülasyonu etkinleştirir ve sonradan uygulanan ürünlerin etkinliğini önemli ölçüde artırır.

 

İçeriği

Cleansing: Isohexadecane

Hydration and moisture balance: Sodium hyaluronate, Hydrolysed eggshell membrane, Hydrolysed conchiolin protein (Pearl protein)

Skin restructuring and regeneration: Hydrolysed elastin & collagen, Camellia sinensis extract, Belamcanda chinensis extract

Anti-inflammatory and brightening properties: Saxifraga sarmentosa extract, Rosmarinus officinalis extract, Chamomilla recutita extract

Mineral balance and pH regulation: Amino acids, Ionized minerals, (Ca+2, K+, Zn+2, Na+, Mg+2)