Hyalogy Retimoist Essence

Hyalogy RetiMoist Essence benzersiz bir Retinoik asittir.Beklenen gençleştirici etkiyi göstermek için çok iyi dengelenmiş bir gece serumudur. İfade kırışıklıklarının derinliğini ve sayısını azaltmaya yarar. 45 yaştan itibaren günlük kullanıma uygundur. Geceleri yatmadan önce kullanılması önerilir. En az 2 ay kullanılmalıdır. Yağlı ciltlerde, akne ve sivilce üreten genç ciltler için de uygundur.

Etkiler

-Yaşlılık veya ifade çizgilerinin azalmasına, cildin gençleşerek kalitesinin artmasına,

-Yağlı ciltlerde yağlanmanın düzenlenmesine

-Cilde olması gereken elastikiyet artışı ve gerginliğin sağlanmasına yardım eder.

-Antioksidan korunma sağlar

Kullanımı

4 damla serumu parmak uçlarınız ile eşit şekilde yayın. Parmak uçlarınız ile periorbital bölge dahil, yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın. Forlle'd losyon ve krem uygulamasından önce, 2,5-3 ay süresince akşamları kullanın.

Bilimsel Açıklama

İçinde bulunan minerallerle zenginleştirilmiş, özel, Mikro Moleküler Hyaluronik asit sayesinde daha etkili uyarım sağlar. Japon geleneksel tıbbında kullanılan bitki ekstreleri ile cildi bakteriyel enfeksiyonlara ve hassasiyetlere karşı korur. Hafif ve ince bir dokusu vardır çok iyi emilebilme özelliğine sahiptir. A vitamini hücreleri daha fazla kollajen üretmek için uyarır.

 

İçeriği

Skin structure regeneration and antioxidants: Tocopheryl retinoate - % 0.005, Hydrogenated retinol - % 0.0001, Retinyl palmitate - % 0.1

Reduction of the depth and length of wrinkles, lifting, healing of microcracks: Oat seed extract, Grape extract

Antioxidant, anti-inflammatory and antibacterial activity: Centella asiatica extract, Polygonum extract, Baikal skullcap extract, Licorice root extract, Green tea extract, Chamomile flower extract, Rosemary bark extract

Hydration and maintenance of water balance: Hyaluronic acid, Hydrolysed egg shell membrane protein, Hydrolysed pearl protein (conchiolin)