Hyalogy VCIP Cream

Bu hafif dokulu krem, hücreleri gençleştirir, düzensiz pigmentasyonu önler ve cildi aydınlatır, antioksidan, besleyici ve sakinleştirici etkiler sağlayarak yaşlanma mekanizmalarını engeller. Yağda çözünen en yeni nesil C vitamini, cilt hücrelerinin doğal aktivitesini ve kolajen oluşumunu uyarırken UV radyasyonunun olumsuz etkisini azaltır.

Etkiler

Cildi aydınlatır ve cildi eşitler.

İmmünomodülasyon ve antioksidan koruma sağlar

Nemlendirmeye ve cildin yeniden yapılandırılmasına yardımcı olur

Düzensiz pigmentasyonu önler.

UV radyasyonunun olumsuz etkisini azaltır.

Cilt hücrelerinin doğal aktivitesini artırır.

Kullanımı

Gerekli miktarda ürünü (yaklaşık 1 ml fındık büyüklüğünde) elinize alın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine eşit olarak yayın. Forlle'd losyonu ve serumunu takiben her gün sabah ve / veya akşam kullanın.

Bilimsel Açıklama

En son nesil, ultra stabil, yağda çözünen C vitamini formu, Forlle'd düşük moleküler bileşenler ve Japon bitki özütleri içeren bu formül, hipoksi ve toksinlere karşı hücre direncini arttırır, doku metabolizmasını normalleştirir ve UV radyasyonunun hücre DNA'sı üzerindeki olumsuz etkisini azaltır.

 

İçeriği

Brightening and immunomodulation: Ascorbyl tetraisopalmitate (vitamin C), Hydrolyzed prunus domestica, Glycyrrhiza glabra extract (Licorice root extract), Saccharomyces lysate extract, Cynara scolymus leaf extract, Zink chloride

Skin restructuring: Hydrolyzed elastin & keratin

Hydration and moisture balance: Sodium hyaluronate, Hydrolyzed egg shell membrane, Hydrolyzed conchiolin protein (Pearl protein)

Antioxidant protection: Tocopherol (vitamin E)

Skin restructuring and mineral balance: Amino acids, Ionized minerals (Ca+2, K+, Zn+2, Na+, Mg+2)